AliExpress Android TV Kutuları ve Modelleri

Televizyonlarınızı Akıllı yapan Android TV’ler

Televizyonlarınızı akıllandıracak Android TV cihazları sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için gelişen teknoloji kullanılarak üretilmektedir. İhtiyaçlarınızın karşılanabilmesi için satın alabileceğiniz bu cihazlara internet sitemizden kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Geçmiş zamanlarda televizyonlar sadece kanalları gösterirken günümüzde artık bilgisayar gibi kullanılabilmektedir. İnternete bağlanabilen, kolaylıkla istediğiniz videoları oynatabileceğiniz akıllı televizyonlar sayesinde bütün ihtiyaçlarınız karşılanabilecektir. Bununla birlikte televizyonlarınızı daha da akıllı yapabileceğiniz cihazlar ile birlikte daha eğlenceli ve kaliteli zaman geçirebileceksiniz. İnternet sitemizden kolaylıkla bulabileceğiniz bu cihazlar ile birlikte kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satın alabileceksiniz.

Transpeed Android 8.1 Smart TV Kutusu 4K!


Televizyonunuzun internete bağlanmasını ve 4K görüntü kalitesi ile istediğiniz içerikleri izlemenize yardımcı olabilecek olan bu cihazı internet sitemizden sadece 25,00 dolara satın alabilirsiniz. 4 GB RAM bulunan bu cihaz aynı zamanda oldukça hızlı işlem yapabilmenize de imkan sağlayabilecektir.

AliExpress’te İncele

2019 6K Android 9.0 TV Box 4GB/64GB Allwinner H6 Quad Core H.265 USD3.0 2.4GHz Wifi Support

Andorid 9.0 yazılımı bulunan ve televizyonlarınızın Youtube gibi sosyal ağlara kolaylıkla girebilmenize yardımcı olabilecek olan bu cihazı internet sitemizden 39,75 dolarlık düşük fiyatlara sahip olabilirsiniz. 4 GB RAM bulunması sayesinde de istediğiniz hızları kolaylıkla yakalayabiliyorsunuz. Bununla birlikte 6K Ultra HD görüntü çözünürlüğü elde edebileceğiniz bu cihazla ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceksiniz.

AliExpress’te İncele

Android 9.0 Smart TV BOX Google Assistant RK3328 4G 64G TV receiver 4K Wifi Media player Play Store Free Apps Fast Set top Box


Kolay kullanımı, televizyonlara uyumlu ve 4K görüntü kalitesine sahip olabileceğiniz bu cihazı internet sitemizden kolaylıkla bulabileceksiniz. Diğer birçok cihaz gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bu cihaza internet sitemiz sayesinde sadece 27,95 dolara sahip olabileceksiniz.

AliExpress’te İncele

FANGTUOSI T9 TV Box Android 8.1 4GB 32GB 64GB Smart TV Rockchip RK3328 1080P H.265 4K Google Play Netflix Youtube Media Player


Netflix gibi ücretli platformların kullanımının son dönemlerde artması ile birlikte bu uygulamaları çalıştırmanıza imkan vermeyen televizyonlara sahip olunması sorun çıkartabilecektir. Ancak bu cihaz sayesinde istediğiniz platformlardan kolaylıkla yararlanabileceksiniz. Bunun dışında Youtube’den istediğiniz şekilde video izlemenize de yardımcı olabilecek olan bu cihaza internet sitemizden sadece 36,23 dolara sahip olabileceksiniz.

AliExpress’te İncele

1080P HD TV Stick Wireless WiFi Display TV Dongle Receiver Airplay Media Streamer Adapter Media


Özellikle iş yerlerinde kullandığınız televizyonların akıllı olmamaları sizlere artı maliyetler çıkartabilecektir. Akıllı televizyon almak yerine akıllı televizyon cihazları alarak bu sorunun ortadan kalkasını da sağlayabileceksiniz. Bu cihaz gibi küçük dokunuşlar sayesinde televizyonlarınızdan istediğiniz sunumları gösterebileceksiniz. Cep telefonlarından kolaylıkla görüntü aktarabileceğiniz gibi bilgisayarlarınızla wireless üzerinden bağlantı yaparak istediğiniz görüntüleri aktarabileceksiniz.

AliExpress’te İncele

Günümüz teknolojilerinin geldiği nokta itibariyle çoğu ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz farklı seçenekler de sizlere sunulabilmektedir. Binlerce lira harcayarak yeni akıllı televizyonlar almak yerine daha uygun fiyatlar ödeyerek satın alabileceğiniz cihazlar sayesinde televizyonlarınızı daha akıllı hale getirebileceksiniz.

İnternet sitemizden yapacağınız kısa bir araştırma sayesinde istemiş olduğunuz bu cihazları kolaylıkla bulabilecek ve uygun fiyatlara satın alabileceksiniz. Diğer birçok ihtiyacınızda olduğu gibi televizyonlarınızı akıllı hale getirecek Android cihazlar internet sitemizden kolaylıkla bulunabilecektir. Siz de kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satın alabilmek ve sorun yaşamadan kullanabilmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap