İlginizi Çekebilir
Trendlerdeki Yazı

Av Sezonuna Hazırlanırken Mutlaka Görmeniz Gereken 6 Avcı Kamuflajı

Av Sezonuna Hazırlanırken Mutlaka Görmeniz Gereken 6 Avcı Kamuflajı

AliExpress’te Bulabileceğiniz Avcı Kamuflajları

Çinden kamuflaj gelir mi ya da var mıdır diyenler için güzel bir liste hazırladık. Her sektörde olduğu gibi avcılıkta da başarıya ulaşmak için yaratıcılık devreye giriyor. Avını yanıltmak ve amacına ulaşmak isteyen avcılar için tasarlanmış birbirinden ilginç 6 avcı kostümünü derledik.  Oldukça ilginç ve yaratıcı çalışmalar yapılmış. Biz ilgiyle derledik, umarız ilgiyle okursunuz.

#6– Kuş adam

İlginç bir tasarıma sahip olan bu kamuflaj, kuş yuvalarından esinlenilerek yapılmış. Bu kostümle insanlardan kamufle olmak ne derece mümkün bilinmez ama rakip hayvanlar olunca işe yarar görünüyor. Tabii avlandığınız ortamın kostümünüzün renklerine uygun tonlarda olması da amacınıza ulaşabilmeniz için önemli bir etken.

AliExpress’ten İncele

#5 – Çamurdan bir heykel

Avcıların kamufle olması için tasarlanan bu kostüm de bir öncekine benzer nitelikte ve oldukça yaratıcı. Farklı renk seçenekleri bulunan bu kamuflajda koyu renkleri tercih edenler uzaktan bakınca çamurdan bir heykeli andırıyor sanki. Hoş bir görüntüsü olmasa da avcıların işini kolaylaştıran, yaratıcı bir çalışma.

AliExpress’te İncele

#4 – Bir ağaç gördüm sanki

                Belgesel fotoğrafçılığı ile ilgileniyorsanız ya da daha çok ormanlık alanlarda avlanmayı tercih ediyorsanız bu kamuflaj tam da size göre olabilir. Ağaçların arasında avınızı yanıltmanız hiç de zor olmayacak! Avınıza göre siz de artık bir ağaçsınız.

AliExpress’te İncele

#3 – Yeşillikte avlanmayı sevenlere

                Eğer yeşil ve tonlarının hakim olduğu bir alanda avlanacaksanız bu kamuflajı incelemelisiniz. Hem renklerinden dolayı işinizi kolaylaştıracak hem de diğer alengirli kamuflajlara göre hareket kabiliyetinizi önemli ölçüde rahatlatacak.

AliExpress’te İncele

#2 – Hoş bir avcı yeleği

                Ava giderken yanınızda bulunmasıyla oldukça rahat ve başarılı bir av deneyimi yaşatabilecek olan bu yelek hemen her avcının vazgeçilmezi durumunda. Fonksiyonel yapısı sayesinde bir av esnasında ihtiyacınız olabilecek her materyali her an yanınızda bulundurabilirsiniz.

AliExpress’te İncele

#1 – Karlı havalarda yanınızda

                Oldukça sıradan görünse de avcılar için vazgeçilmez bir kamuflajdır. Askeri alanda yaygın olarak kullanılsa da özellikle karlı ve soğuk coğrafyalarda avcıların başarıyla gizlenmesini sağlar. Aynı zamanda sunduğu rahat hareket imkanı da avcılar tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Askeri alanlara ilgi duyanların önemli bir kısmı bu tip kamuflajları tercih ediyor.

AliExpress’te İncele

Yorum Yap

Yorum Yap