İlginizi Çekebilir

AliExpress Balık Bulucular – Balık Sonarları

En Kullanışlı 5 Balık Bulucu

Bu listemizde basitten en fonksiyonel cihaza kadar sizler için araştırdığımız balık bulucuları detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Her ürünün kendine göre farklı özellikleri vardır. İhtiyacınıza uygun olan ürünün hemen altından satın alma linkine erişim sağlayabilirsiniz. Ürünler aliexpress üzerindeki binlerce ürün içerisinden incelenerek seçilmiştir. Bu sayede sayfa sayfa gezmenize gerek kalmayacaktır.

 Lucky Balık Bulucu – 30.24 $

İnceleyeceğimiz ilk ürün olabildiğince basit bir tasarıma sahip. Eğer sürekli balığa çıkıyorsanız ve balık tutmakta zorlanıyorsanız bu ürün çok derin olmayan sularda yardımınıza koşacaktır. Bu ürünün derinlik kapasitesi 30 metre olarak belirlenmiştir. Büyüklük olarak ise rahatlıkla yanınızda taşıyabilmeniz için 2 inç olarak tasarlanmıştır. Basit açma kapama, kurulum ve giriş butonları sayesinde karmaşıklık yaşamanızda önlenmiştir.
AliExpress’te İncele

Renkli Monitör Balık Bulucu – 54 $

Sade fakat şık görüntüsüyle ön plana çıkan bu ürünümüz ise 45 metreye kadar balık algılama kapasitesine sahip. Toplamda 4 adet AAA pil güç kaynağına ihtiyacı vardır. En büyük avantajı ise kablosuz olarak veri gönderimini rahatlıkla sağlayabilmesidir. Aynı zamanda sizlere balıkların büyüklükleri hakkında da bilgi aktarabilmektedir. Bu sayede eğer bir av yasağı ya da kısıtlama var ise bu kuralları çiğnemeden balık tutma keyfinize devam edebilirsiniz. Aynı zamanda ekranın altında yer alan butonlar sayesinde yakınlaştırarak inceleme yapabilirsiniz.

AliExpress’te İncele

Lucky Renkli Monitör Balık Bulucu – 59.99$

Bu ürünümüz yine 45 metreye kadar derinlik algılama kapasitesine sahiptir. Renkli ekranı üzerindeki göstergeleri sayesinde şarj seviyesini su sıcaklığını ve balık boyutlarını görebilme imkanını sizlere sunuyor. Su üzerine koyduğunuz detektörünüz toplamda 90 derecelik bir açıyı görerek size bilgi verebiliyor. Detektör ve gösterge cihazı 60 metreye kadar haberleşme yeteneğine sahiptir. Yani basit şekilde tarif edecek olursak 60 metre ilerinizde 45 metre derinlikte bir balık var mı, fark etmeniz fazlasıyla kolaylaşacaktır.

AliExpress’te İncele

LCD Ekran Balık Bulucu – 50.32$

Bu ürün şu ana kadar gördükleriniz arasında en basit ve en minimal olarak tasarlanmış olanı diyebiliriz. Size yalnızca siyah beyaz bir görüntü sunar. Fakat LCD ekrana sahip su geçirmez bir yapısı vardır. Yine bu cihaz üzerinden su sıcaklığı bilgisini görebilirsiniz. En fazla 36,5 metreye kadar bilgi verebilen bu cihaz sakin ve dalgasız su üzerinde 70 metreye kadar haberleşme olanağı sağlar. Güç olarak 4 adet AAA pil yaklaşık olarak sizi 500 saat idare edecektir. Aynı zamanda aldığınız verileri saklamanız için belleğe alma sistemi mevcuttur.

AliExpress’te İncele

GAMWATER 7 İnç Balıkçılar İçin Kamera Seti – 92.99 $

Tüm bahsettiğimiz ürünlerin arasında en detaylı ve en fonksiyonel cihaz bu diyebiliriz. LCD ve yüksek kalite ekranı sayesinde yüksek çözünürlükte görüntüyü su altından alabilirsiniz. 15 metreden 50 metreye kadar kablo seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda su altına göndereceğiniz kamera üzerinde Led ışıkları bulunmaktadır. Işıklar 5 kademeli olarak ayarlanabilmektedir. Özellikle gece balık tutmayı sevenler için biçilmiş kaftandır. Aynı zamanda 92 derece gibi geniş bir görüş açısına sahiptir.

AliExpress’te İncele

Yorum Yap

Yorum Yap