İlginizi Çekebilir

Çinden Bahçenizi Güzelleştirecek Kuş Yuvaları

Çinden Bahçenizi Güzelleştirecek Kuş Yuvaları

Yeşilliğin Arasında Birbirinden Dekoratif Kuş Yuvaları

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte evlerinizin bahçelerinde güzel zamanlar geçireceğiniz günler de yakında olacak. Bahçenizi güzelleştirecek kuş yuvaları ile birlikte kuşların ötüştüğü huzur veren bahçelere sahip olabileceksiniz.

Evlerinizin bahçelerinde ya da verandalarınızda kullanacağınız kuş yuvaları ile birlikte daha doğal ve aynı zamanda doğa ile iç içe bir ortam sağlayabilirsiniz. Aliexpress’ten yapacağınız oldukça uygun fiyatlı alışverişler sayesinde bu hayalinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Sizleri uygun fiyatları ve kaliteli oluşları ile hayrete düşürecek kuş yuvalarını derledik:

7.     Bird Box Wooden Box

Üzerinde asmak için ipi ve aynı zamanda kuşların rahat girip çıkabilmesi için tahta çubuğu da bulunan bu kuş yuvası 0,72 dolarlık fiyatı ile de oldukça kullanışlı.

AliExpress’te İncele

6.     Nest House Bird Box

Kubbeli yapısı ve otantik duruşu ile bu kuş yuvası 1,68 dolara satışa sunuluyor.

AliExpress’te İncele

5.     Natural Coconut Shell Bird Cage

Farklı tasarımı ve kuşların daha rahat hareket edebilmeleri için yolları da bulunan bu kuş yuvası ile 7,88 dolara alıcı bulabiliyor. Yuva kısmının Hindistan Cevizinden yapılmış olması da ayrı bir güzellik katıyor.

AliExpress’te İncele

4.     New Wooden Outdoor Bird House

Size bir değil tam üç tane ayrı kuş yuvası sunan bu model ise 22,79 dolara satışa sunuluyor. Kaliteli işçilik ve aynı zamanda farklı tasarımı ile bahçelerinizi neşelendirebilirsiniz.

AliExpress’te İncele

3.     Soft Plush Bird Parrot

Oldukça kullanışlı olan bu ürün  ise kuşlarda olduğu kadar Hamster gibi hayvanlarınızın da içine girebileceği özelliklerde.

AliExpress’te İncele

2.     Parrot Nest Handmade Grass Outdoor Decoration Bird House

Tamamen el yapımı olarak üretilen bu ürün ise daha doğal olmasından dolayı kuşlar tarafından daha çok tercih edilecektir.

AliExpress’te İncele

1.     Handmade Outdoor Bird Nest Birdhouse

Ağaçların içerisinde gayet doğal bir görünüme sahip olan bu el yapımı kuş yuvasına da 7,35 dolara sahip

olabilirsiniz.

AliExpress’te İncele

Yorum Yap

Yorum Yap