İlginizi Çekebilir

Birbirinden Şık Baharatlıklar

Çinden Alabileceğiniz Kaliteli ve Uygun Baharatlıklar

Evlerinizin ya da iş yerlerinizin baharatlık ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz birbirinden şık baharatlıklar için siz de internet sitemizi ziyaret edebilir ve uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
Baharatlıklar günümüzde birbirinden farklı şekillerde yapılmaları ve aynı zamanda farklı özellikleri ile dikkatleri çekiyor. İstediğiniz klasik tarzlardan tutun da diğer birçok farklı modele kadar üretimleri gerçekleştirilen baharatlıklar evlerinizin ya da iş yerlerinizin masalarını süsleyebilir. Özellikle iş yerlerinizde kullanabileceğiniz farklı modellerin bulunması sayesinde müşterilerinizi daha şık masalarda ağırlayabileceksiniz.

4 Parça Baharatlık


İnternet sitemizden rahatlıkla bulabileceğiniz bu baharatlık sayesinde bütün baharatlarınızı kullanabileceksiniz. 4 parçadan oluşan bu set plastikten yapılmış olması sayesinde sizlere sorun yaşamadan uzun süre kullanabilme imkanı sağlayabilmektedir.

AliExpress’te İncele

Hayalet Şeklinde Tuzluk ve Biberlik

Birbirinden farklı renk seçenekleri ve istediğiniz gibi tuz ya da karabiber gibi baharatları doldurarak kullanabileceğiniz bu ürünümüze uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Karabiber ya da tuzların öğütülmesine de yardımcı olan bu değirmen baharatlık için siz de internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

AliExpress’te İncele

Hayalet Şeklinde Tuzluk ve Biberlik

Hayalet silüeti şeklindeki bu 2 parça baharatlığı da uygun fiyatları ile internet sitemizden satın alabilirsiniz. Birbirlerine sarılırmış gibi masalarınızın üzerinde duracak olan bu baharatlıklar şık görüntülerinin ardında oldukça kullanışlı olmaları ile de tercih edilebiliyor.

AliExpress’te İncele

Öğütücülü Baharatlık


Şık görüntüsü ve oldukça farklı kullanım şekline sahip olan bu baharatlığa da internet sitemizden kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Değirmen olarak kullanılabilecek olan bu baharatlığımızın içerisinde tuz ya da karabiber koyarak kullanabilirsiniz. Diğer ürünlerden farklı olarak üst kısmına basarak kullanabileceğiniz bu ürün ile birlikte daha şık ve modern masalara sahip olabileceksiniz.

AliExpress’te İncele

Metal Baharatlık

Metal olmasından dolayı oldukça dayanıklı ve sağlam yapısının yanı sıra modern görünümü ile mutfaklarınızı süsleyecek olan bu baharatlığa internet sitemizi ziyaret ederek sahip olabilirsiniz. Uygun fiyata baharatlık ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz internet sitemiz sayesinde evleriniz ya da iş yerleriniz artık daha şık olabilir.

AliExpress’te İncele

Dekoratif Tuzluk

Sade görünümünün altında oldukça kullanışlı ve şık olan bu baharatlığa internet sitemizden sadece 1,61 dolara sahip olabilirsiniz.

AliExpress’te İncele

Saklama Kabı gibi Baharatlıklar

Saklama kabı görünümünde de kullanabileceğiniz 6 parçalık bu baharatlığa sadece 7,07 dolar ödeyerek sahip olabilirsiniz. Kullanışlı ve aynı zamanda uygun fiyatlı olmasından dolayı en çok tercih edilen bu ürünümüze internet sitemizden kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 10,2 cm yükseklik ve 15,8 cm eni ile çok fazla yer kaplamayan ancak bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan bu ürün de internet sitemizde sizleri bekliyor.

AliExpress’te İncele

Dekoratif Tuz ve Karabiber Öğütücülü Baharatlık


Ahşap baharatlık olarak özellikle son dönemler sıkça tercih edilen bu değirmen baharatlığa da internet sitemizden sadece 4,49 dolara sahip olabilirsiniz.
AliExpress’te İncele

Yorum Yap

Yorum Yap