İlginizi Çekebilir

Arabanız için GPS – Navigasyon Önerileri

Araba için GPS Önerileri

Arabaların vazgeçilmezi GPS cihazları için siz de mağaza mağaza gezmekten sıkılmadınız mı? Satın alacağınız birbirinden farklı model ve fiyatta bulabileceğiniz navigasyon cihazlarını sizin için bir adreste topladık.

Geçmiş dönemlerde bir adresi bulmak için yoldan geçen ya da o bölgede bulunan esnaflardan yardım istenirdi. Eğer bölgenin yerlisini bulabilirseniz size istediğiniz adresleri tarif edebilirlerdi. Ancak günümüzde teknolojinin bizlere sağladığı imkanlar neticesinde istediğiniz adresleri kolaylıkla bulabileceğiniz GPS cihazları istediğiniz yardımı sağlar oldu. Bu cihazlar sayesinde ister yurt içinde isterseniz de yurt dışında istediğiniz adresleri bulmanız artık çok kolaylaştı.

Junsun 7 inch HD Car Navigation FM Bluetooth


7 inch ekranı ve aynı zamanda bluetooth özelliğinin de bulunması sayesinde Junsun marka bu cihazı isteklerinizi kolaylıkla karşılayabilecek özelliklere sahip.

AliExpress’te İncele

XGODY 7 inch 886 Car Truck Navigation 256M+8GB Capacitive


Yine 7 inch ekran boyutlarında ve arttırılabilir hafıza ile birlikte istediğiniz haritaları kolaylıkla yükleyebileceğiniz bu cihaz sayesinde artık istediğiniz yere adres bulma korkunuz olmadan gidebileceksiniz. XGODY marka bu cihaza internet sitemiz sayesinde sadece 45,13 dolara sahip olabilirsiniz. Yol üzerindeki trafik durumunu ve tabelalar hakkındaki uyarıları da size verecek olan bu cihaz teknolojinin bütün nimetlerinden yararlanmışa benziyor.

AliExpress’te İncele

Xgody 7 Inch Car Gps Truck Gps Navigator


Dokunmatik 7 inchlik ekran boyutu, bluetooth teknolojisi ve güncellenebilir haritalarının bulunması ile birlikte en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan bu GPS cihazına siz de internet sitemiz aracılığı ile sadece 46,86 dolara sahip olabilirsiniz.

AliExpress’te İncele

KEELEAD 7 inch Car Capacitive screen


Radyosu, 800 MHZ ekran yenileme hızı ve Wince 6.0 işletim sistemi ile dikkatleri çeken Keelead marka bu GPS cihazı ile istediğiniz yerlere sorun yaşamadan gidebileceksiniz. GPS cihazı haritaları yapacağınız kısa ve kolay bir işlem ile güncelleyebilecek, nereye giderseniz gidin hem aradığınız adresleri hem de evinizin yolunu kolaylıkla bulabileceksiniz.

AliExpress’te İncele

Katarina 7inch HD CarFM 8G 256MB or 128MB

Dokunmatik ekranı ve istediğiniz gibi videoları oynatabileceğiniz sistem özellikleri bulunan bu cihaza internet sitemiz aracılığı ile sadece 33,49 dolara sahip olabilirsiniz. Kutu içerisinde araç içerisinde şarj etmenize yardımcı olabilecek şarj aletinin yanı sıra sabitlemeniz için gerekli ekipmanlar da gönderilmektedir. Bu şekilde internet sitemizden yapacağınız GPS cihazı satın al seçeneği ile birlikte ihtiyacınız olabilecek bütün ekipmanlar da gönderilecektir.
AliExpress’te İncele

CARRVAS 7 inch Capacitive Screen Car TRUCK GPS Navigator 800MHZ


Carrvas marka bu ürünümüz sayesinde ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceksiniz. Kullanıcı dostu ara yüzü ve bununla birlikte GPS cihazı olmasının yanı sıra diğer özellikleri ile istediğiniz şekilde kullanabileceksiniz. Bu ürüne internet sitemiz sayesinde sadece 43,97 dolara sahip olabilirsiniz.

AliExpress’te İncele

iaotuGo 5 inch Capacitive Android


Şu anda internet sitemizde indirimde bulunan bu ürün de kullanışlı olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. 5 inchlik ekranı ile fazla yer kaplamayan yapısı sayesinde araçlarınızda kolaylıkla kullanabileceksiniz.

AliExpress’te İncele

Oldukça geniş ürün yelpazesi bulunan internet sitemizden diğer bütün ihtiyaçlarınızda olduğu gibi GPS cihazı konusunda da istediklerinizi kolaylıkla bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı cihazlar, kaliteli ve aynı zamanda kullanışlı olarak internet sitemizde satışa sunulmaktadır. Siz de kaliteyi uygun fiyata almak istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap