İlginizi Çekebilir

Uygun Fiyatlı Makyaj Aynaları

AliExpress’te Satılan Kullanışlı Makyaj Aynaları

1-) Taşınabilir LED Işıklı Makyaj Aynası

Taşınabilir boyutlara kadar küçülen bu ayna kadınlar için vazgeçilmez bir tercih olabilir. Listenin en başında en pahalı ve en kullanışlı ürün var. Daha düşük fiyatlı bu tarz özellikler için listenin devamında sizi dokuz farklı ayna modeli bekliyor. Bu ayna aynı zamanda yan taraflara malzeme koyabilmeniz içinde ufak bölmelere sahip. Kullanacağınız zaman açıp kullanmadığınızda katlayarak çantanıza koyabilirsiniz.

AliExpress’te İncele

2-) Telefon Aparatı Makyaj Aynası – 3.13 $

Dışarıda makyaj yapmak bazen kadınlar için fazlasıyla zor olabiliyor. Bu aparat ayna taşımayı sevmeyenler için telefona takılarak yüzünüzü net görmenize olanak sağlıyor. Bu sayede karanlıkta bile olsanız telefonunuzun öne kamerasını kullanarak makyajınızı yapabilirsiniz. Yansıttığı led ışıklar sayesinde yüzünüzü daha net görmenize yardımcı olacaktır.

AliExpress’te İncele

3-) Çift Yönlü Makyaj Aynası

Tuvalet masalarının dizaynı kadınlar için fazlasıyla önem taşır. Tam olarak bu yüzden bu ayna kadınların tercihinden biri olabilir. Renk seçeneklerini odanızdaki renk uyumuna göre yapmanız daha hoş bir görüntü almanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda çift taraflı olması sayesinde bir taraftan yakın olarak gördüğünüz görüntü sayesinde makyajınızı daha rahat yapabilirsiniz.

AliExpress’te İncele

4-) Katlanabilir LED Işıklı Makyaj Aynası

Minik makyaj aynaları kadınların çantalarında taşıdığı en önemli araçlardan biridir. Bu ayna katlanabilir olmasının yanı sıra neredeyse hiç yer kaplamaz. Karanlıkta ya da loş bir ortamda kaldığınız taktirde bu ayna ihtiyacınızı görecektir.

AliExpress’te İncele

5-) Kurabiye Tasarımlı Makyaj Aynası

Sanırım bu biraz farklılık seven kadınların tercihi olabilir ya da genç kızların. Herkesin severek yediği oreo modeli ile bir makyaj aynası vasıtasıyla görmüş oluyoruz. Minimal ve sempatik tasarımı sayesinde sanırım bu ayna bolca satabilir.

AliExpress’te İncele

6-) Esnek Makyaj Masası Aynası

Ağır aynalardan sıkılıp farklı bir tarz arayışı içerisinde olan kadınlar için seçtiğimiz bir ayna ile karşı karşıyasınız. Esnek ve yapışkanlı yapısı sayesinde her mobilyaya ya da duvara yapıştırabileceğiniz bu aynalar sayesinde odanıza ayrı bir renk katabilirsiniz.

AliExpress’te İncele

7-) Dizüstü Bilgisayar Tasarımlı Makyaj Aynası

Bilgisayar ve oyun düşkünü kadınlar için tasarlanan bu minik cep aynası dışarıda dikkatleri size çekebilir. Tamamen bir dizüstü bilgisayar şeklinde tasarlanan bu ayna çantanızda veya cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz boyutlarda.

AliExpress’te İncele

😎 Dokunmatik Led Işıklı Makyaj Aynası

Bu ayna teknolojiyle biraz daha harmanlanmış diyebiliriz. Dokunmatik özelliği sayesinde LED ışıkları açıp kapayabiliyorsunuz. Aynı zamanda üzerindeki kısımdan yakın olarak görmek istediğiniz yüz hatlarınıza bakabilirsiniz. Taşınabilir değil ama loş odalarda rahatlıkla makyaj yapmanıza yardımcı olacaktır.

AliExpress’te İncele

9-) Çift Taraflı Sade Makyaj Aynası

Farklı çerçeve tasarımı sayesinde bu listede olmayı haketti diyebiliriz. Bu aynamızda yine çift taraflı görüş özelliği bulunuyor. Genel hatlarıyla bir makyaj aynasından farksızda olsa kimilerinin beğeneceği tarzda bir tasarıma sahip.

AliExpress’te İncele

10-) Taş Kesimli Taşınabilir Makyaj Aynası

Taş kesimi ve deseni verilerek tasarlanmış bu ayna yine çantanızda yer kaplamayacak aynalardan birisi. Hoş ve göz alıcı bir tasarıma sahip olan bu ayna dışarıda yardımınıza koşacaktır.

AliExpress’te İncele

Yorum Yap

Yorum Yap