İlginizi Çekebilir

VR – Sanal Gerçeklik Cihazları

VR – Sanal Gerçeklik Cihazları

Ali Express Virtual Reality Ürünleri 2020 İncelemesi

Çinden VR ürünü almak mı ? Bu yazı tam size göre.

Gelişen teknoloji ile birlikte daha çok hayatımıza girmeye başlayan VR ürünleri ve teknolojisi, özellikle eğlence sektörüne yepyeni bir soluk getirmiştir. Virtual Reality yani sanal gerçeklik olarak adlandırılan bu teknolojiye sahip gözlükler daha konforlu ve daha rahat olmasıyla da tercih edilmektedir. Akıllı telefonlarla uyumlu olması sayesinde pek çok alanda kullanılan VR ürünleri arasında mutlaka sahip olmayı isteyeceğiniz özellikte ve en uygun fiyatlı olarak internet üzerinden satışa sunulan modelleri sizler için bir araya getirdik.

VR Shinecon 5 Mini VR Gözlük 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Tamamen orijinal ve yeni sürüm VR teknolojiye sahip Shinecon 5 mini 3D sanal gerçek gözlüğü tüm beklentilerinizi karşılayacak özelliklere sahiptir. Uzaktan kumandasıyla birlikte paketlenen bu gözlük tüm akıllı telefonlarla uyumludur. Daha rahat ve daha net bir görünüm elde etmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olan VR Shinecon 3D sanal gerçeklik gözlüğünün güncel fiyatı 7.70 dolardır.
AliExpress’te İncele

Sovawin Wi-Fi 360 Derece Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Çin üretimi olan bu sanal gerçeklik gözlüğü 360 derece panoramil daldırma özelliğine sahiptir. 120 derecelik görüş açısının yanı sıra 3D stereo surround ses sitemi ile de kullanışlı olan ürün son teknoloji 4 çekirdekli işlemcisiyle üstün performans ortaya koymaktadır. Dahili 4000 mAh pil gücü sayesinde uzun süre boyunca eğlencenin tadını çıkarmanızı sağlayan bu gözlüğe internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ürünün 2K HDMI bağlantısına sahip versiyonlarında güncel fiyat 193 dolar olarak belirlenmiştir.
AliExpress’te İncele

Bobo VR Z4 Sanal Gerçeklik 3D Gözlük

Tamamen orijinal Bobo VR Z4 ürün de internet üzerinden en çok satılan sanal gerçeklik gözlükleri arasında yer almaktadır. Temizleme bezi ile birlikte paket içinde gönderilen bu gözlükleri akıllı telefonlarla birlikte sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. ABS ve PC malzemeden oluşan ürünün rengi sadece beyaz olarak satılmaktadır. 120 derece geniş açıya sahip olan bu sanal gerçeklik gözlüğünü 17.34 dolardan başlayan fiyatlarla internet üzerinden satın alabilirsiniz.
AliExpress’te İncele

VR Shinecon 6.0 Sanal Gerçeklik Smartphone 3D Gözlük

Kumandalı bir şekilde satıla sunulan VR Shinecon 6.0 versiyon 3D sanal gerçeklik gözlüğü geniş ekranlı görüntülerle 3 boyutlu dünyanızın tadını çıkarmanız için üretilmiştir. Telefonunuzla 3 boyutlu film, oyun ve daha pek çok multimedya uygulamasını kullanmanıza yardımcı olan bu ürün hayal gücünüzden de öte bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. İnanamayacağınız sanal gerçeklik dünyasına bu cihazla girmek için sadece 21.71 dolardan başlayan fiyatlarla bu ürüne sahip olabilirsiniz.
AliExpress’te İncele

VR Shinecon 10.0 Casque 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü

iPhone veya android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla uyumlu bir şekilde kullanılabilen sanal gerçeklik gözlüklerinden biri de

VR Shinecon markasının 10.0 Casque modeli olarak öne çıkmaktadır. Akıllı telefon gözlük seti olarak bilinen bu cihaz sayesinde 3 boyutlu dünyanın eğlencesine doyasıya varabilirsiniz. Kumandası sayesinde çok basit bir kullanıma sahip olan bu cihaz 3D oyunları ve filmleri sorunsuz bir şekilde izlemenizi sağlamaktadır. Ürünün güncel fiyatı 19.98 dolardan başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
AliExpress’te İncele

Bobo VR Z6 Casque 3 Boyutlu Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Mat ve yüksek kaliteli optik lensleri sayesinde muhteşem bir deneyim sunan Bobo VR Z6 aynı zamanda soğutma ve havalandırma paneline de sahiptir. Tek gözlük şeklinde kullanılabilen bu cihazla 120 derece geniş görüş mümkündür. Işık geçirgenliği ve anti mavi ışık teknolojisi ile öne çıkan bu cihazın güncel fiyatı 35.25 dolardan başlamaktadır.
AliExpress’te İncele

 

Fiyatı yüksek bir sanal gerçeklik ya da virtual reality ürünü beğendim, vergisi ne kadar tutar derseniz sizi aliexpress vergi hesaplama sayfamıza alalım.

Yorum Yap

Yorum Yap